reklam
reklam
DOLAR 32,7769 % 1.52
EURO 35,0718 % 0.44
STERLIN 41,6424 % 0.79
FRANG 36,7927 % 1.86
ALTIN 2.456,21 % 2,73
BITCOIN 65.504,01 -1.881
reklam
Turnuvalar (Ülkeler) - UEFA Euro
22:00
Almanya Almanya
2 : 0
İskoçya İskoçya
Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları
16:00
MFK Ruzomberok MFK Ruzomberok
4 : 0
FK Humenne FK Humenne
İspanya - Premier Lig, Bayanlar
20:00
Sporting Club de Huelva Sporting Club de Huelva
1 : 4
Real Madrid Real Madrid
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 2
18:30
Saturn Ramenskoye Saturn Ramenskoye
18:30
FK Znamya Truda FK Znamya Truda
ABD - ABD NPSL
00:00
Miami Dutch Lions FC Miami Dutch Lions FC
00:00
Global Soccer Pathways Global Soccer Pathways
03:30
Fort Worth Vaqueros FC Fort Worth Vaqueros FC
2 : 3
Laredo Heat SC Laredo Heat SC
ABD - MLS Next Pro
02:00
Inter Miami CF II Inter Miami CF II
1 : 1
Columbus Crew 2 Columbus Crew 2
02:00
Orlando City B Orlando City B
2 : 2
Chattanooga FC Chattanooga FC
02:30
Crown Legacy FC Crown Legacy FC
0 : 3
Philadelphia Union II Philadelphia Union II
04:00
Vancouver Whitecaps FC II Vancouver Whitecaps FC II
4 : 1
Minnesota United FC 2 Minnesota United FC 2
ABD - USL Lig 2
02:00
Oakland County FC Oakland County FC
0 : 4
Midwest United FC Midwest United FC
03:00
RKC Soccer Club RKC Soccer Club
2 : 0
Minneapolis City SC Usl2 Minneapolis City SC Usl2
05:00
Redlands FC Redlands FC
6 : 2
Southern California Seahorses Southern California Seahorses
05:00
Flatirons Rush SC Flatirons Rush SC
05:00
Boulder County United Boulder County United
ABD - USL W Ligi
02:00
Kalamazoo FC Kalamazoo FC
2 : 0
Midwest United FC Midwest United FC
02:00
Richmond Uslw League Richmond Uslw League
8 : 0
Patuxent Football Athletics Patuxent Football Athletics
02:45
Flatirons FC Flatirons FC
0 : 1
Albion SC Colorado Albion SC Colorado
03:00
Charlotte Eagles Charlotte Eagles
0 : 3
South Georgia Tormenta FC South Georgia Tormenta FC
03:00
Rochester FC Rochester FC
0 : 3
Minnesota Aurora Minnesota Aurora
03:00
River Light FC River Light FC
6 : 0
Milwaukee Bavarian SC Milwaukee Bavarian SC
04:00
Oakland Soul Oakland Soul
2 : 2
California Storm Uslw California Storm Uslw
04:30
Olympic Club Olympic Club
0 : 4
SC Stockton SC Stockton
05:00
Pleasanton Rage Pleasanton Rage
4 : 0
Academica SC Academica SC
Arjantin - Premier Lig, Kadınlar
21:00
Racing Club Racing Club
21:00
Belgrano de Cordoba Belgrano de Cordoba
Arjantin - Profesyonel Lig
01:00
CA Tigre CA Tigre
1 : 1
CA Belgrano de Cordoba CA Belgrano de Cordoba
01:00
CA Sarmiento Junin CA Sarmiento Junin
2 : 0
Estudiantes de La Plata Estudiantes de La Plata
03:15
Atletico Lanus Atletico Lanus
2 : 0
Racing Club Avellaneda Racing Club Avellaneda
03:15
Newells Old Boys Newells Old Boys
0 : 2
Instituto AC Cordoba Instituto AC Cordoba
Avustralya - NPL, Güney Avustralya
13:00
Modbury Jets SC Modbury Jets SC
13:00
North Eastern Metrostars SC North Eastern Metrostars SC
Avustralya - NPL, Güney Avustralya, Kadınlar
11:45
Adelaide University Adelaide University
0 : 3
West Torrens Birkalla West Torrens Birkalla
13:00
Sturt Lions Sturt Lions
13:00
Adelaide City Adelaide City
13:45
Salisbury Inter Salisbury Inter
13:45
Adelaide Comets FC Adelaide Comets FC
Avustralya - Queensland NPL, Kadınlar
13:30
Lions FC Lions FC
13:30
Football Queensland QAS Football Queensland QAS
Avustralya - Victoria NPL, Kadınlar
12:30
Box Hill United Box Hill United
:
Bentleigh Greens SC Bentleigh Greens SC
Avustralya - Victoria Premier League 1
13:30
Werribee City FC Werribee City FC
13:30
Brunswick City SC Brunswick City SC
13:30
Northcote City Northcote City
2 : 0
Bentleigh Greens Bentleigh Greens
Beyaz Rusya - Pervaya Liga
13:00
Bff Academy Minsk U17 Bff Academy Minsk U17
13:00
Bate Borisov Reserve Bate Borisov Reserve
17:00
FC Slonim FC Slonim
1 : 0
Lokomotiv Gomel Lokomotiv Gomel
19:00
Torpedo Zhodino Reserve Torpedo Zhodino Reserve
19:00
FC Molodechno FC Molodechno
Beyaz Rusya - Vysshaya Ligi
18:00
Isloch Isloch
1 : 0
FC Gomel FC Gomel
19:45
FC Vitebsk FC Vitebsk
0 : 1
FC Torpedo Belaz Zhodino FC Torpedo Belaz Zhodino
Brezilya - Baiano, Serie B
01:00
Fluminense DE Feira BA Fluminense DE Feira BA
1 : 0
Jacobinense BA Jacobinense BA
Brezilya - Brasileiro Serie D
01:00
Princesa Dos Solimoes AM Princesa Dos Solimoes AM
3 : 1
EC Humaita AC EC Humaita AC
01:00
Fluminense EC PI Fluminense EC PI
2 : 2
Cameta SC PA Cameta SC PA
01:00
Itabuna EC BA Itabuna EC BA
1 : 1
Democrata SL MG Democrata SL MG
02:00
Treze FC PB Treze FC PB
2 : 0
ACD Potiguar RN ACD Potiguar RN
Brezilya - Brasilero Seri B
03:00
Amazonas FC A&M Amazonas FC A&M
0 : 1
Chapecoense SC Chapecoense SC
Brezilya - Brasilero Serie A
01:00
Cruzeiro EC MG Cruzeiro EC MG
2 : 1
Cuiaba EC MT Cuiaba EC MT
02:00
CA Paranaense PR CA Paranaense PR
3 : 1
Criciuma EC SC Criciuma EC SC
02:00
CR Flamengo RJ CR Flamengo RJ
2 : 1
Gremio FB Porto Alegrense RS Gremio FB Porto Alegrense RS
02:00
SC Internacional RS SC Internacional RS
0 : 0
Sao Paulo FC SP Sao Paulo FC SP
03:30
SE Palmeiras SP SE Palmeiras SP
2 : 0
CR Vasco da Gama RJ CR Vasco da Gama RJ
03:30
EC Bahia BA EC Bahia BA
1 : 0
Fortaleza EC CE Fortaleza EC CE
Brezilya - U20 Carioca, Serie A
16:00
Botafogo FR RJ Botafogo FR RJ
16:00
Audax Rio EC RJ Audax Rio EC RJ
Brezilya - U20 Cearense
21:00
FC Atletico Cearense CE U20 FC Atletico Cearense CE U20
21:00
Ceara SC CE Ceara SC CE
21:00
Caucaia EC CE Caucaia EC CE
21:00
Fortaleza EC CE Fortaleza EC CE
Brezilya - U20 Paulista
21:00
Mirassol FC SP Mirassol FC SP
21:00
Fernandopolis FC SP U20 Fernandopolis FC SP U20
21:00
Rio Preto EC SP Rio Preto EC SP
21:00
Tanabi EC SP Tanabi EC SP
21:00
Jose Bonifacio EC SP U20 Jose Bonifacio EC SP U20
21:00
Olimpia FC SP Olimpia FC SP
21:00
Gd Prudente SP U20 Gd Prudente SP U20
21:00
Tupa SP Tupa SP
21:00
Ferroviaria SP Ferroviaria SP
21:00
AE Velo Clube SP AE Velo Clube SP
21:00
EC XV de Novembro de Jau SP EC XV de Novembro de Jau SP
21:00
Sao Carlos SP Sao Carlos SP
21:00
Rio Claro SP Rio Claro SP
21:00
Taquaritinga SP Taquaritinga SP
21:00
Botafogo FC SP Botafogo FC SP
21:00
CA Bandeirante SP U20 CA Bandeirante SP U20
21:00
AA Francana SP AA Francana SP
21:00
Comercial FC SP Comercial FC SP
21:00
AA Internacional Bebedouro SP AA Internacional Bebedouro SP
21:00
Sertaozinho FC SP Sertaozinho FC SP
21:00
Ponte Preta SP Ponte Preta SP
21:00
Porto Foot Ball SP U20 Porto Foot Ball SP U20
21:00
CA Atletico Guacuano SP CA Atletico Guacuano SP
21:00
SE Itapirense SP SE Itapirense SP
21:00
Brasilis FC SP Brasilis FC SP
21:00
SC Aguai SP U20 SC Aguai SP U20
21:00
AA Internacional Limeira SP AA Internacional Limeira SP
21:00
Cosmopolitano Sports SP U20 Cosmopolitano Sports SP U20
21:00
EC XV de Novembro SP EC XV de Novembro SP
21:00
Independente FC Independente FC
21:00
Rio Branco SP Rio Branco SP
21:00
Uniao Sao Joao EC SP U20 Uniao Sao Joao EC SP U20
21:00
EC Taubate SP EC Taubate SP
21:00
CA Joseense SP CA Joseense SP
21:00
Uniao Suzano AC SP Uniao Suzano AC SP
21:00
Uniao FC Uniao FC
21:00
Sao Jose Esporte Clube Sao Jose Esporte Clube
21:00
Pinda FC SP U20 Pinda FC SP U20
21:00
Desportivo Brasil SP Desportivo Brasil SP
21:00
Sfera FC Ltda SP U20 Sfera FC Ltda SP U20
21:00
Comercial Tiete FC SP Comercial Tiete FC SP
21:00
EC Sao Bento SP EC Sao Bento SP
21:00
Ituano FC SP Ituano FC SP
21:00
Capao Bonito Capao Bonito
21:00
RB Bragantino SP RB Bragantino SP
21:00
Paulinia Futebol Universitario SP U20 Paulinia Futebol Universitario SP U20
21:00
Capivariano SP Capivariano SP
21:00
FC SKA Brasil SP FC SKA Brasil SP
21:00
Guarani FC SP Guarani FC SP
21:00
CA Metropolitano FC SP CA Metropolitano FC SP
21:00
Sao Paulo FC SP Sao Paulo FC SP
21:00
Referencia FC SP U20 Referencia FC SP U20
21:00
Gremio Osasco Audax EC SP Gremio Osasco Audax EC SP
21:00
Cvaf Ibiuna SP U20 Cvaf Ibiuna SP U20
21:00
Oeste FC SP Oeste FC SP
21:00
Gremio Esportivo Osasco SP U20 Gremio Esportivo Osasco SP U20
21:00
SE Palmeiras SP SE Palmeiras SP
21:00
AD Guarulhos SP AD Guarulhos SP
21:00
Ibrachina FC SP Ibrachina FC SP
21:00
Portuguesa Desportos SP Portuguesa Desportos SP
21:00
Flamengo SP U20 Flamengo SP U20
21:00
Nacional AC SP U20 Nacional AC SP U20
21:00
SC Corinthians SP SC Corinthians SP
21:00
EC Sao Bernardo SP EC Sao Bernardo SP
21:00
Sao Caetano SP Sao Caetano SP
21:00
CA Juventus SP U20 CA Juventus SP U20
21:00
EC Agua Santa EC Agua Santa
21:00
Aster Brasil SC SP U20 Aster Brasil SC SP U20
21:00
Santos FC SP Santos FC SP
21:00
Santo Andre SP U20 Santo Andre SP U20
21:00
Maua FC SP U20 Maua FC SP U20
21:00
AA Portuguesa SP AA Portuguesa SP
21:00
Jabaquara AC SP U20 Jabaquara AC SP U20
21:00
GE Mauaense SP U20 GE Mauaense SP U20
21:00
Gremio Novorizontino Gremio Novorizontino
21:00
Marilia AC SP Marilia AC SP
Çekya - Divize A
19:00
FC Rokycany FC Rokycany
19:00
SK Petrin Plzen SK Petrin Plzen
Çekya - Divize B
19:30
Tj Sokol Nespeky Tj Sokol Nespeky
19:30
SK Hrebec SK Hrebec
Çekya - Divize D
19:00
FC Slovan Havlickuv Brod FC Slovan Havlickuv Brod
19:00
FC Zbrojovka Brno B FC Zbrojovka Brno B
Çekya - Divize E
19:00
FC Strani FC Strani
19:00
SK Batov 1930 SK Batov 1930
Çekya - Divize F
17:45
TJ Bridlicna TJ Bridlicna
17:45
MFK Havirov MFK Havirov
18:00
TJ Valasske Mezirici TJ Valasske Mezirici
18:00
TJ Unie Hlubina TJ Unie Hlubina
18:00
Opava B Opava B
18:00
FK Jesenik FK Jesenik
18:30
FK Krnov FK Krnov
4 : 1
FC Slavoj Olympia Bruntal FC Slavoj Olympia Bruntal
19:00
FC Vratimov FC Vratimov
19:00
Vitkovice Vitkovice
19:00
FK Sumperk FK Sumperk
19:00
FK Bilovec FK Bilovec
Çekya - MSFL
18:00
FK Blansko FK Blansko
18:00
MFk Karvina B MFk Karvina B
18:30
1. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FK
18:30
FK Hodonin FK Hodonin
20:00
SK Hranice SK Hranice
20:00
SK Unicov SK Unicov
Cezayir - Lig 1
18:45
Paradou Ac Paradou Ac
2 : 0
USM Khenchela USM Khenchela
18:45
MC Magra MC Magra
2 : 3
USM Alger USM Alger
18:45
US Souf US Souf
0 : 4
JS Kabylie JS Kabylie
18:45
JS Saoura JS Saoura
1 : 2
CR Belouizdad CR Belouizdad
18:45
ASO Chlef ASO Chlef
2 : 1
Us Biskra Us Biskra
18:45
El Bayadh El Bayadh
1 : 0
Ben Aknoun Ben Aknoun
18:45
CS Constantine CS Constantine
1 : 2
ES Setif ES Setif
20:00
MC Alger MC Alger
3 : 2
MC Oran MC Oran
Cezayir - Ligue 1, Reserves
12:00
AC Paradou AC Paradou
12:00
US Khenchela US Khenchela
12:00
Nc Magra Nc Magra
0 : 3
Usm Alger Usm Alger
12:00
US Oued Souf US Oued Souf
12:00
Js Kabylie Js Kabylie
12:00
Js Saoura Js Saoura
12:00
Cr Belouizdad Cr Belouizdad
12:00
Aso Chlef Aso Chlef
3 : 2
US Biskra US Biskra
12:00
MC Alger MC Alger
12:00
MC Oran MC Oran
12:00
MC El Bayadh MC El Bayadh
12:00
ES Ben Aknoun ES Ben Aknoun
12:00
CS Constantine CS Constantine
12:00
ES Setif ES Setif
Çin - Çin Süper Ligi
14:35
Meizhou Hakka FC Meizhou Hakka FC
0 : 0
Shandong Taishan FC Shandong Taishan FC
15:00
Nantong Zhiyun FC Nantong Zhiyun FC
0 : 1
Shenzhen Peng City Shenzhen Peng City
15:00
Tianjin Jinmen Tiger Tianjin Jinmen Tiger
0 : 3
Shanghai Port FC Shanghai Port FC
Ekvador - Serie B
03:00
Gualaceo SC Gualaceo SC
1 : 0
Manta FC Manta FC
Estonya - Esiliiga
20:00
FC Tallinn FC Tallinn
20:00
Tartu JK Welco Tartu JK Welco
Estonya - Esiliiga B
17:00
FC Kuressaare FC Kuressaare
1 : 0
FA Tartu Kalev FA Tartu Kalev
Estonya - Meistriliiga Kadınlar
18:00
FC Lootos Polva FC Lootos Polva
18:00
Saku Sporting Saku Sporting
18:00
JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev
18:00
Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora
Etiyopya - Premier Lig
15:00
Adama City FC Adama City FC
15:00
Bahir Dar Kenema FC Bahir Dar Kenema FC
15:00
Fasil Kenema SC Fasil Kenema SC
0 : 1
Mekelakeya Mekelakeya
18:00
Dire Dawa Kenema FC Dire Dawa Kenema FC
18:00
Hadiya Hossana FC Hadiya Hossana FC
18:00
Dire Dawa Kenema FC Dire Dawa Kenema FC
1 : 0
Saint George SC Saint George SC
Faroe Adaları - 1. deild
21:00
Vikingur Gota II Vikingur Gota II
21:00
FC Hoyvik FC Hoyvik
Fas - Botola Pro D1
20:00
Maghreb As De Fes Maghreb As De Fes
0 : 1
Olympique Club De Safi Olympique Club De Safi
20:00
Union Touarga Union Touarga
3 : 3
Hassania Union Sport Agadir Hassania Union Sport Agadir
20:00
Wydad AC Wydad AC
1 : 0
Moghreb Athletic de Tetouan Moghreb Athletic de Tetouan
20:00
CA Youssoufia Berrechid CA Youssoufia Berrechid
2 : 3
Jeunesse Sportive Soualem Jeunesse Sportive Soualem
20:00
AS Far Rabat AS Far Rabat
2 : 0
Fus Rabat Fus Rabat
20:00
Ittihad Tanger Ittihad Tanger
0 : 0
SCC Mohammedia SCC Mohammedia
20:00
Mouloudia Club Of Oujda Mouloudia Club Of Oujda
0 : 3
Raja Casablanca Athletic Raja Casablanca Athletic
Fas - Botola Pro D2
19:00
JS Massira JS Massira
19:00
Union Sportive Musulmane Oujda Union Sportive Musulmane Oujda
Finlandiya - Suomen Kupası
19:00
PK-35 Helsinki PK-35 Helsinki
19:00
Poxyt/Tnt Poxyt/Tnt
Hırvatístan - Prva NL
19:00
Orijent 1919 Rijeka Orijent 1919 Rijeka
19:00
NK Kustosija NK Kustosija
İsveç - 1. Lig Güney Grubu
20:00
Torns IF Torns IF
0 : 0
Eskilsminne IF Eskilsminne IF
İsveç - 1. Lig Kuzey Grubu
19:00
FC Stockholm Internazionale FC Stockholm Internazionale
6 : 1
Sollentuna FF Sollentuna FF
20:00
Umea FC Umea FC
4 : 0
Friska Viljor FC Friska Viljor FC
İsveç - 2. Lig, Norra Gotaland
20:00
Lidkopings FK Lidkopings FK
1 : 1
BK Forward BK Forward
20:30
IK Konghalla IK Konghalla
20:30
IFK Skovde FK IFK Skovde FK
İsveç - 2. Lig, Sodra Gotaland
20:00
IFK Hassleholm IFK Hassleholm
1 : 2
IFK Simrishamn IFK Simrishamn
İsveç - 2. Lig, Sodra Svealand
20:30
FC Nacka Iliria FC Nacka Iliria
20:30
IFK Haninge IFK Haninge
20:30
IFK Eskilstuna IFK Eskilstuna
20:30
Smedby AIS Smedby AIS
İsveç - 2. Lig, Vastra Gotaland
20:00
Saevedalens IF Saevedalens IF
2 : 2
Lindome GIF Lindome GIF
İsveç - Superettan
20:00
Orgryte IS Orgryte IS
1 : 1
GIF Sundsvall GIF Sundsvall
İsveç Amatör - U19 Allsvenskan
14:00
IF Brommapojkarna IF Brommapojkarna
5 : 1
Malmo FF Malmo FF
İzlanda - 1. deild, Kadınlar
21:00
Fram Fram
21:00
IBV Vestmannaeyjar IBV Vestmannaeyjar
22:15
IA Akranes IA Akranes
22:15
HK Kopavogur HK Kopavogur
22:15
IR Reykjavik IR Reykjavik
22:15
UMF Grindavik UMF Grindavik
İzlanda - 2. deild
22:15
KF Aegir KF Aegir
22:15
Kormakur/Hvot Kormakur/Hvot
İzlanda - 3. deild
22:15
Vidir Gardur Vidir Gardur
22:15
KV Vesturbaer KV Vesturbaer
Kazakistan - Birinci Lig
15:00
FK Arys FK Arys
15:00
FK Kyran Shymkent FK Kyran Shymkent
15:00
Akzhaiyk Uralsk Akzhaiyk Uralsk
15:00
Altay Vko Altay Vko
16:00
Okzhetpes Kokshetau Okzhetpes Kokshetau
16:00
FK Kaspii Aktau FK Kaspii Aktau
17:00
Kaisar Kyzylorda Reserve Kaisar Kyzylorda Reserve
17:00
Taraz Taraz
Kenya - Premier Lig
15:00
Ulinzi Stars FC Ulinzi Stars FC
1 : 3
Nzoia Sugar FC Nzoia Sugar FC
Kolombiya - Liga Femenina
23:30
Independiente Santa Fe Independiente Santa Fe
23:30
Atletico Nacional SA Atletico Nacional SA
Letonya - 1st Ligas
19:00
FK Rfs II FK Rfs II
19:00
JDFS Alberts JDFS Alberts
Letonya - Virsliga
18:00
Valmiera FC Valmiera FC
6 : 1
FK Tukums 2000/TSS FK Tukums 2000/TSS
Litvanya - 1 Lyga
18:00
FK Nevesis FK Nevesis
1 : 0
FK Riteriai FK Riteriai
18:30
BE1 NFA BE1 NFA
18:30
FK Tauras Taurage FK Tauras Taurage
19:00
FC Neptunas Klaipeda FC Neptunas Klaipeda
5 : 0
Hegelmann Litauen B Hegelmann Litauen B
19:00
FK Garliava FK Garliava
1 : 2
FK Panevezys B FK Panevezys B
Malezya - FA Kupası
13:30
Kuala Lumpur City FC Kuala Lumpur City FC
2 : 3
Kuching City FC Kuching City FC
15:15
Sri Pahang FA Sri Pahang FA
15:15
Penang FA Penang FA
16:00
Kedah Kedah
16:00
Bukit Tambun FC Bukit Tambun FC
16:00
Terengganu FC Terengganu FC
16:00
Perak FC Perak FC
Mısır - Premier Lig
19:00
Pharco FC Pharco FC
1 : 2
Al Ahly SC (Egy) Al Ahly SC (Egy)
19:00
Ceramica Cleopatra Ceramica Cleopatra
1 : 2
Zamalek SC Zamalek SC
Norveç - 2. Lig Grup 2
19:00
Skeid Skeid
2 : 2
Grorud IL Grorud IL
Norveç - 3. Küme Grup 2
19:00
FK Vidar FK Vidar
19:00
Staal Joerpeland IL Staal Joerpeland IL
Özbekistan - PFL
18:00
PFK Metallurg Bekabad PFK Metallurg Bekabad
18:00
FC Bunyodkor FC Bunyodkor
Peru - Liga Femenina
19:00
AD Cantolao AD Cantolao
0 : 2
Universidad San Antonio Abad Universidad San Antonio Abad
Singapur - Premier Lig
14:45
Hougang United FC Hougang United FC
2 : 6
Geylang International Geylang International
Tunus - Lig 1
18:30
As Soliman As Soliman
2 : 2
Es Metlaoui Es Metlaoui
18:30
CA Bizertin CA Bizertin
2 : 0
Us Tataouine Us Tataouine
18:30
EGS Gafsa EGS Gafsa
1 : 2
Olypique De Beja Olypique De Beja
18:30
Us Ben Guerdane Us Ben Guerdane
1 : 2
AS Marsa AS Marsa
18:30
Stade Tunisien Stade Tunisien
1 : 1
Club Africain Club Africain
Tunus - Ligue 2
18:30
AS Oued Ellil AS Oued Ellil
1 : 0
Js Omrane Js Omrane
18:30
ES Rades ES Rades
1 : 1
JS Kairouanaise JS Kairouanaise
18:30
Jendouba Sport Jendouba Sport
18:30
AS Ariana AS Ariana
18:30
Kalaa Sport Kalaa Sport
18:30
CS Tabarka CS Tabarka
Uluslararası Gençlik Ligi - U23 Toulon Turnuvası
15:00
Korea Republic Youth Korea Republic Youth
2 : 1
Indonesia Indonesia
18:00
Meksika Meksika
1 : 3
Japonya Japonya
19:00
Saudi Arabia Saudi Arabia
1 : 1
Panama Panama
Venezuela - Copa Venezuela
01:00
Caracas FC Caracas FC
2 : 1
Metropolitanos FC Metropolitanos FC
01:00
Deportivo Tachira Deportivo Tachira
5 : 1
Urena SC Urena SC
01:00
Monagas SC Monagas SC
5 : 1
Atletico La Cruz Atletico La Cruz
01:00
Trujillanos FC Trujillanos FC
2 : 0
Rayo Zuliano Rayo Zuliano