reklam
reklam
DOLAR 32,2760 % -0.14
EURO 35,0744 % 0.76
STERLIN 41,5196 % 0.67
FRANG 36,2082 % 0.55
ALTIN 2.424,06 % 0,71
BITCOIN 69.497,24 4.439
reklam
Turnuvalar (Ülkeler) - Dünya Kupası Elemeler,CONCOCAF
01:00
Guyana Guyana
3 : 1
Belize Belize
03:00
Dominik Cumhuriyeti Dominik Cumhuriyeti
4 : 0
İngiliz Virjinleri İngiliz Virjinleri
03:00
Porto Riko Porto Riko
8 : 0
Angulya Angulya
Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları
20:00
Tampere United Tampere United
20:00
FC Honka FC Honka
Turnuvalar (Ülkeler) - Uluslararası Hazırlık Maçları
03:00
Şili Şili
3 : 0
Paraguay Paraguay
İspanya - LaLiga 2
22:00
Eibar Eibar
22:00
Real Oviedo Real Oviedo
Hollanda - Tweede Divisie
21:00
Excelsior Maassluis Excelsior Maassluis
21:00
Genemuiden Genemuiden
Rusya - 2. Liga, Division A
13:00
FC Novosibirsk FC Novosibirsk
13:00
SK Rotor SK Rotor
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 1
16:00
FC Nart Cherkessk FC Nart Cherkessk
16:00
FC Alania Vladikavkaz-2 FC Alania Vladikavkaz-2
17:00
FC Legion-Dynamo Makhachkala FC Legion-Dynamo Makhachkala
2 : 1
FC Rubin Yalta FC Rubin Yalta
17:00
Spartak Nalchik Spartak Nalchik
17:00
Stroitel Kamensk Stroitel Kamensk
17:00
FK Biolog Novokubansk FK Biolog Novokubansk
17:00
FC Forte Taganrog FC Forte Taganrog
17:00
FC Sevastopol FC Sevastopol
17:00
FC Dynamo-2 Makhachkala FC Dynamo-2 Makhachkala
17:00
Pobeda Khasavyurt Pobeda Khasavyurt
2 : 5
FK Rostov 2 FK Rostov 2
17:00
Dinamo Stavropol Dinamo Stavropol
17:00
FC Astrakhan FC Astrakhan
18:00
FC Druzhba Maykop FC Druzhba Maykop
0 : 1
FK Angusht Nazran FK Angusht Nazran
ABD - ABD NPSL
00:00
Miami Dutch Lions FC Miami Dutch Lions FC
00:00
Naples United FC Naples United FC
00:00
Miami Dutch Lions FC Miami Dutch Lions FC
00:00
Global Soccer Pathways Global Soccer Pathways
ABD - MLS Next Pro
03:00
San Jose Earthquakes II San Jose Earthquakes II
2 : 1
Tacoma Defiance Tacoma Defiance
ABD - USL Lig 2
01:00
Pathfinder FC New York Pathfinder FC New York
4 : 2
Black Rock FC Black Rock FC
01:00
Seacoast United Phantoms Seacoast United Phantoms
3 : 1
Vermont Green FC Vermont Green FC
01:00
New Mexico United U23 New Mexico United U23
3 : 1
Utah Avalanche Utah Avalanche
02:00
Cleveland Force SC Cleveland Force SC
02:00
FC Buffalo FC Buffalo
02:00
Western Mass Pioneers Western Mass Pioneers
5 : 0
AC Connecticut AC Connecticut
02:00
FC Buffalo FC Buffalo
5 : 3
Cleveland Force SC Cleveland Force SC
02:30
West Chester United Usl2 West Chester United Usl2
1 : 3
Ocean City Nor Easters Ocean City Nor Easters
03:00
AHFC Royals AHFC Royals
1 : 0
AC Houston Sur AC Houston Sur
03:00
Houston FC Houston FC
03:00
Brazos Valley Cavalry FC Brazos Valley Cavalry FC
05:00
FC Tucson FC Tucson
1 : 3
Capo FC 2 Capo FC 2
05:00
Coachella FC Coachella FC
3 : 5
Ventura County Fusion Ventura County Fusion
05:00
Lane United FC Lane United FC
2 : 3
West Seattle Junction FC West Seattle Junction FC
ABD - USL W Ligi
02:30
Asheville City SC Asheville City SC
3 : 1
Southern Soccer Academy Southern Soccer Academy
02:30
South Georgia Tormenta FC South Georgia Tormenta FC
5 : 0
South Carolina United FC South Carolina United FC
03:00
Chicago City Chicago City
1 : 2
Chicago Dutch Lions Chicago Dutch Lions
03:00
RKC Soccer Club RKC Soccer Club
1 : 3
Milwaukee Bavarian SC Milwaukee Bavarian SC
23:00
Racing Louisville FC Academy Racing Louisville FC Academy
23:00
St Charles FC St Charles FC
23:30
Wake FC Wake FC
23:30
North Carolina Courage U23 North Carolina Courage U23
Arjantin - Premier Lig, Kadınlar
20:30
Gimnasia Y Esgrima La Plata Gimnasia Y Esgrima La Plata
20:30
CA River Plate (Arg) CA River Plate (Arg)
Arjantin - Primera Nacional
21:10
Gimnasia Y Esgrima Jujuy Gimnasia Y Esgrima Jujuy
21:10
Chacarita Juniors Chacarita Juniors
Arjantin - Profesyonel Lig
23:00
CD Godoy Cruz CD Godoy Cruz
23:00
CA Rosario Central CA Rosario Central
Arjantin - Torneo Federal A
21:30
CS Estudiantes San Luis CS Estudiantes San Luis
21:30
Deportivo Camioneros Deportivo Camioneros
Avustralya - Capital NPL 1
12:45
Gungahlin United FC Gungahlin United FC
12:45
O'Connor Knights FC O'Connor Knights FC
Avustralya - Kuzey NSW NPL
12:30
Cooks Hill United Cooks Hill United
12:30
New Lambton FC New Lambton FC
13:00
Lake Macquarie FC Lake Macquarie FC
13:00
Adamstown Rosebud FC Adamstown Rosebud FC
Avustralya - NSW NPL 1
12:00
Western Sydney Wanderers FK Western Sydney Wanderers FK
3 : 5
Central Coast Mariners Academy Central Coast Mariners Academy
12:30
Marconi Stallions Marconi Stallions
12:30
Sydney Olympic FC Sydney Olympic FC
12:30
Blacktown City FC Blacktown City FC
:
Manly United FC Manly United FC
12:30
Sydney United Sydney United
12:30
NWS Spirit NWS Spirit
12:30
Wollongong Wolves Wollongong Wolves
12:30
Sutherland Sharks Sutherland Sharks
12:45
APIA Leichhardt APIA Leichhardt
12:45
St George City FA St George City FA
13:00
St George Saints FK St George Saints FK
1 : 4
Rockdale Ilinden FC Rockdale Ilinden FC
Brezilya - Baiano, Serie B
21:00
Porto SC BA Porto SC BA
21:00
Grapiuna AC BA Grapiuna AC BA
Brezilya - Brasileiro Serie D
01:30
Maranhao MA Maranhao MA
0 : 2
AA Altos PI AA Altos PI
01:30
Pouso Alegre MG Pouso Alegre MG
1 : 1
EC Santo Andre SP EC Santo Andre SP
21:00
Santa Cruz FC RN Santa Cruz FC RN
21:00
FC Atletico Cearense CE FC Atletico Cearense CE
21:00
EC Jacuipense BA EC Jacuipense BA
21:00
Retro FC PE Retro FC PE
21:00
Ipora GO Ipora GO
21:00
Brasiliense FC DF Brasiliense FC DF
21:00
Real Brasilia FC DF Real Brasilia FC DF
21:00
CRA Catalano GO CRA Catalano GO
22:00
Manauara EC AM Manauara EC AM
22:00
Trem AP Trem AP
22:30
Uniao EC MT Uniao EC MT
22:30
Anapolis FC GO Anapolis FC GO
Brezilya - Brasilero Seri B
01:00
Mirassol FC SP Mirassol FC SP
1 : 0
Goias EC GO Goias EC GO
Brezilya - Brasilero Serie A
01:00
AC Goianiense GO AC Goianiense GO
2 : 2
SC Corinthians SP SC Corinthians SP
01:00
EC Juventude RS EC Juventude RS
1 : 1
EC Vitoria BA EC Vitoria BA
02:00
Botafogo FR RJ Botafogo FR RJ
1 : 0
Fluminense FC RJ Fluminense FC RJ
03:30
Red Bull Bragantino SP Red Bull Bragantino SP
1 : 2
Atletico Mineiro MG Atletico Mineiro MG
Brezilya - Carioca, Serie A2
20:45
Cabofriense RJ Cabofriense RJ
20:45
Marica FC RJ Marica FC RJ
Brezilya - Gaucho, Serie A2
21:00
CE Aimore CE Aimore
21:00
GE Bage RS GE Bage RS
Brezilya - Goiano, 2. Divisao
01:00
Gremio Anapolis GG Gremio Anapolis GG
1 : 0
AE Evangelica GO AE Evangelica GO
Brezilya - Paulista, Kadınlar
21:00
AE Realidade Jovem SP AE Realidade Jovem SP
21:00
Taubate SP Taubate SP
22:00
Ferroviaria SP Ferroviaria SP
22:00
Sao Paulo FC SP Sao Paulo FC SP
Brezilya - Roraimense
02:30
Sao Raimundo EC RR Sao Raimundo EC RR
2 : 3
Gremio Atletico Sampaio RR Gremio Atletico Sampaio RR
Brezilya - U20 Brezilya Şampiyonası
22:00
Fortaleza EC CE Fortaleza EC CE
22:00
SC Internacional RS SC Internacional RS
Brezilya - U20 Carioca, Serie A
20:45
Fluminense Rj Fluminense Rj
20:45
Nova Iguacu FC RJ Nova Iguacu FC RJ
Brezilya - U20 Cearense
21:00
Itapipoca EC CE U20 Itapipoca EC CE U20
21:00
Terra E Mar CE Terra E Mar CE
Çekya - CFL
19:00
TJ Slovan Velvary TJ Slovan Velvary
19:00
SK Slavia Prague B SK Slavia Prague B
Çekya - Divize B
19:00
FK Ostrov FK Ostrov
19:00
Chomutov Chomutov
19:30
FK Hvezda Cheb FK Hvezda Cheb
19:30
SK Slany SK Slany
Çekya - Divize E
18:30
1.FC Viktorie Prerov 1.FC Viktorie Prerov
18:30
FC TVD Slavicin FC TVD Slavicin
18:30
Sfk Elko Holesov Sfk Elko Holesov
18:30
FK Kozlovice FK Kozlovice
Çekya - Divize F
18:30
SK Polanka Nad Odrou SK Polanka Nad Odrou
18:30
FK Bospor Bohumin FK Bospor Bohumin
Çekya - MSFL
18:30
FC Zlinsko FC Zlinsko
18:30
FK Fotbal Trinec FK Fotbal Trinec
Ekvador - Serie B
03:00
Guayaquil City FC Guayaquil City FC
1 : 0
CSD Vargas Torres CSD Vargas Torres
23:00
Chacaritas FC Chacaritas FC
23:00
9 De Octubre FC 9 De Octubre FC
23:00
San Antonio FC San Antonio FC
23:00
Club Leones Del Norte Club Leones Del Norte
Finlandiya - Kakkonen, B Grubu
19:00
Tampere United Tampere United
19:00
FC Honka FC Honka
Finlandiya - Veikkausliiga
18:00
IFK Mariehamn IFK Mariehamn
0 : 0
Vaasan Palloseura Vaasan Palloseura
18:00
FC Inter Turku FC Inter Turku
0 : 2
Tampereen Ilves Tampereen Ilves
18:00
Kuopion Palloseura Kuopion Palloseura
0 : 1
FC Haka Valkeakoski FC Haka Valkeakoski
18:00
Seinajoen JK Seinajoen JK
3 : 1
Ekenas Idrottsforening Ekenas Idrottsforening
18:00
AC Oulu AC Oulu
2 : 2
FC Lahti FC Lahti
19:00
IF Gnistan IF Gnistan
0 : 2
HJK Helsinki HJK Helsinki
Finlandiya - Ykkonen
18:30
VIFK VIFK
18:30
Rovaniemen Palloseura Rovaniemen Palloseura
19:00
Atlantis FC Atlantis FC
19:00
KuPS Akatemia KuPS Akatemia
Finlandiya - Ykkosliiga
18:30
FF Jaro FF Jaro
1 : 1
SJK Akatemia SJK Akatemia
18:30
Salpa Salpa
1 : 1
Kapa Kapylan Pallo Kapa Kapylan Pallo
18:30
FC KTP Kotka FC KTP Kotka
2 : 1
Jippo Jippo
18:30
Mikkelin Palloilijat Mikkelin Palloilijat
0 : 3
Turun Palloseura Turun Palloseura
Gana - Premier Lig
18:00
Dreams FC Dreams FC
8 : 1
Real Tamale United Real Tamale United
Güney Afrika - Premiership
16:00
Baroka FC Baroka FC
1 : 1
University of Pretoria FC University of Pretoria FC
İsveç - 2. Lig, Norrland
20:30
Frösö IF Frösö IF
20:30
IFK Östersund IFK Östersund
İsveç - Damallsvenskan,Kadınlar
20:00
Vaxjo DFF Vaxjo DFF
0 : 3
FC Rosengaard Malmo FC Rosengaard Malmo
20:00
KIF Orebro DFF KIF Orebro DFF
0 : 0
Trelleborgs FF Trelleborgs FF
20:00
IF Brommapojkarna IF Brommapojkarna
0 : 0
AIK DFF AIK DFF
İsveç - İsveç Kupası
19:45
Timmernabbens IF Timmernabbens IF
19:45
IFK Berga IFK Berga
İsveç Amatör - U19 Allsvenskan
17:00
GIF Sundsvall GIF Sundsvall
2 : 1
Hammarby IF Hammarby IF
17:00
BK Hacken BK Hacken
3 : 1
IFK Goteborg IFK Goteborg
İzlanda - Kupa
21:00
Thor Akureyri Thor Akureyri
21:00
Stjarnan Gardabae Stjarnan Gardabae
Japonya - Emperor Kupası
12:30
Machida Zelvia Machida Zelvia
1 : 1
University of Tsukuba University of Tsukuba
12:30
Tokyo Verdy Tokyo Verdy
5 : 0
AC Nagano Parceiro AC Nagano Parceiro
12:30
Nagoya Grampus Eight Nagoya Grampus Eight
0 : 1
Japan Soccer College Japan Soccer College
12:30
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
11 : 2
FC Baleine Shimonoseki FC Baleine Shimonoseki
13:00
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
1 : 0
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
13:00
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
2 : 0
Honda FC Honda FC
13:00
Fujieda MYFC Fujieda MYFC
2 : 0
Tochigi SC Tochigi SC
13:00
Thespakusatsu Gunma Thespakusatsu Gunma
1 : 1
Renofa Yamaguchi Renofa Yamaguchi
13:00
Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
1 : 2
Mito Hollyhock Mito Hollyhock
13:00
Oita Trinata Oita Trinata
1 : 0
Kagoshima United Kagoshima United
13:00
Blaublitz Akita Blaublitz Akita
0 : 2
Iwaki FC Iwaki FC
13:00
Fagiano Okayama Fagiano Okayama
1 : 7
Ehime FC Ehime FC
13:00
Gamba Osaka Gamba Osaka
3 : 0
Fukushima United FC Fukushima United FC
13:00
Jubilo Iwata Jubilo Iwata
1 : 2
Tegevajaro Miyazaki Tegevajaro Miyazaki
13:00
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
2 : 0
Sony Sendai Sony Sendai
13:00
FC Tokyo FC Tokyo
3 : 0
Veertien Mie Veertien Mie
13:00
Jef United Ichihara Chiba Jef United Ichihara Chiba
2 : 1
Chukyo University Chukyo University
13:00
Yokohama F Marinos Yokohama F Marinos
2 : 2
FC Gifu FC Gifu
13:00
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
3 : 1
Konan University Konan University
13:00
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
8 : 0
Fukuyama City FC Fukuyama City FC
13:00
Hokkaido Consadole Sapporo Hokkaido Consadole Sapporo
3 : 1
Tochigi City FC Tochigi City FC
13:00
Montedio Yamagata Montedio Yamagata
3 : 2
SC Sagamihara SC Sagamihara
13:00
Vissel Kobe Vissel Kobe
2 : 0
Kataller Toyama Kataller Toyama
13:00
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
9 : 0
Mitsubishi Nagasaki SC Mitsubishi Nagasaki SC
13:00
Kyoto Sanga FC Kyoto Sanga FC
2 : 0
Omiya Ardija Omiya Ardija
13:00
Yokohama FC Yokohama FC
2 : 1
Vanraure Hachinohe FC Vanraure Hachinohe FC
13:00
Sagan Tosu Sagan Tosu
2 : 1
Kochi United SC Kochi United SC
13:00
Kashima Antlers Kashima Antlers
2 : 1
Nara Club Nara Club
13:00
V-Varen Nagasaki V-Varen Nagasaki
3 : 2
Kamatamare Sanuki Kamatamare Sanuki
13:00
Albirex Niigata Albirex Niigata
4 : 4
Giravanz Kitakyushu Giravanz Kitakyushu
13:00
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
3 : 1
J-Lease FC J-Lease FC
13:00
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
2 : 0
Iwate Grulla Morioka Iwate Grulla Morioka
Kosta Rika - Primera Division, Women
20:00
Municipal Pococ Municipal Pococ
20:00
Sporting FC Sporting FC
22:00
Puerto Viejo FC Puerto Viejo FC
22:00
Saprissa Saprissa
Litvanya - II Lyga
19:00
FK Suduva Marijampole B FK Suduva Marijampole B
19:00
FK Transinvest B FK Transinvest B
19:00
Dfk Dainava B Dfk Dainava B
19:00
FK Viltis Vilnius FK Viltis Vilnius
19:00
Klaipedos FSM Klaipedos FSM
19:00
FK Silute FK Silute
19:30
VJFM Fortuna Kaunas VJFM Fortuna Kaunas
19:30
FC Neptunas B FC Neptunas B
20:00
FKS Ukmerge FKS Ukmerge
20:00
Sirvena Birzai Sirvena Birzai
Malezya - FA Kupası
15:15
PDRM FA PDRM FA
15:15
Malaysia University Malaysia University
Mısır - 2. Division A
17:00
Sporting Alexandria Sporting Alexandria
17:00
El Terasanah El Terasanah
17:00
Montakhab El Suez Montakhab El Suez
17:00
Haras El Hodood Haras El Hodood
Nijerya - Premier League
17:30
Gombe United FC Gombe United FC
17:30
Abia Warriors FC Abia Warriors FC
18:00
Bendel Insurance FC Bendel Insurance FC
18:00
Rivers United FC Rivers United FC
18:00
Kwara United Kwara United
18:00
Kano Pillars FC Kano Pillars FC
18:00
Sporting Lagos FC Sporting Lagos FC
18:00
Plateau United Plateau United
18:00
Remo Stars Remo Stars
18:00
Heartland FC Owerri Heartland FC Owerri
18:00
Enyimba Enyimba
1 : 1
Bayelsa United FC Bayelsa United FC
18:00
Niger Tornadoes FC Niger Tornadoes FC
3 : 2
Lobi Stars Lobi Stars
18:00
Akwa United FC Akwa United FC
18:00
Katsina United FC Katsina United FC
19:30
Shooting Stars Shooting Stars
19:30
Enugu Rangers International FC Enugu Rangers International FC
Norveç - 1. Division
20:00
Stabaek IF Stabaek IF
2 : 1
Mjondalen IF Mjondalen IF
Norveç - 3. Küme Grup 6
17:00
Harstad Harstad
0 : 5
Honefoss BK Honefoss BK
Norveç - NM Kupası, Bayanlar
14:00
Molde FK Molde FK
14:00
Kolbotn Kolbotn
18:00
Bodoe/Glimt Bodoe/Glimt
3 : 0
Tiller Tiller
19:00
Frigg Oslo FK Frigg Oslo FK
19:00
Vaalerenga Oslo Vaalerenga Oslo
19:00
IK Start IK Start
19:00
Amazon Grimstad FK Amazon Grimstad FK
19:00
Viking FK Viking FK
19:00
Bryne FK Bryne FK
19:00
Avaldsnes IL Avaldsnes IL
19:00
SK Brann SK Brann
19:00
FK Fyllingsdalen FK Fyllingsdalen
19:00
Arna-Bjornar Arna-Bjornar
19:00
Steinkjer FK Steinkjer FK
19:00
Rosenborg BK Kvinner Rosenborg BK Kvinner
19:00
TIL 2020 TIL 2020
19:00
Bjoernevatn Bjoernevatn
20:05
Sarpsborg 08 FF Sarpsborg 08 FF
20:05
LSK Kvinner LSK Kvinner
Özbekistan - Pro Liga
15:00
FC Do Stlik FC Do Stlik
1 : 3
Xorazm Fk Urganch Xorazm Fk Urganch
Peru - Segunda Division
23:15
Comerciantes FC Comerciantes FC
23:15
Deportivo Coopsol Deportivo Coopsol
Romanya - Liga 3
17:30
CSM Focsani 2007 CSM Focsani 2007
17:30
Scm Ramnicu Valcea Scm Ramnicu Valcea
17:30
CS Dinamo Bucuresti CS Dinamo Bucuresti
17:30
CSC Ghiroda SI Giarmata Vii CSC Ghiroda SI Giarmata Vii
Tanzanya - Premiyer Lig
16:00
Biashara United Mara Biashara United Mara
16:00
Tabora United FC Tabora United FC
Uluslararası Gençlik Ligi - U23 Hazırlık maçları
03:00
ABD ABD
0 : 2
Japonya Japonya
Uluslararası Gençlik Ligi - U23 Toulon Turnuvası
15:30
Japonya Japonya
1 : 0
Panama Panama
19:15
Italy Youth Italy Youth
1 : 0
Indonesia Indonesia